• آدرس : تهران، خیابان حافظ
  • فکس : 66481990
  • شماره تماس : 66962766- 66962743

درباره ما

موسسه مطالعات انرژی سبحان

موسسه مطالعات انرژی سبحان یک موسسه خصوصی دانش بنیان است که به عنوان یک موسسه مستقل در سال 1388 توسط جمعی از متخصصین و کارشناسان مجرب حوزه نفت و گاز و پتروشیمی با سابقه تحصیلی در زمینه مدیریت ، اقتصاد ، حقوق و فنی-مهندسی فعالیت خود را آغاز نموده است.

این موسسه در زمینه ارائه خدمات حقوقی-قراردادی ،اقتصادی و پژوهشی در صنعت نفت ، گاز و پتروشیمی و همچنین برگزاری دوره های تخصصی با اتکا به مجوزها و گواهینامه های رسمی خود فعالیت می نماید رسالت این شرکت خدمت به مجموعه عظیم صنعت نفت و گاز و پتروشیمی است.

دکتر علی طاهری فرد
دکتر علی طاهری فرد مدیرعامل و عضو هیأت مدیره
دکتر محمدرضا مهرافشان
دکتر محمدرضا مهرافشان رئیس هیأت مدیره
دکتر مهدی نوراحمدی
دکتر مهدی نوراحمدی نائب رئیس هیأت مدیره
دکتر هادی طالبیان مقدم
دکتر هادی طالبیان مقدم عضو هیأت مدیره

سخن مدیر عامل

موسسه مطالعات انرژی سبحان به همت دانش اموختگان رشته های اقتصاد و مدیریت و حقوق و رشته های مهندسی از قبیل برق مکانیک و شیمی تاسیس شده است. هدف از این اقدام توجه به فقدان مطالعات میان رشته ای در حوزه انرژی میباشد. ما در موسسه سبحان در کنار مطالعات کاربردی در حوزه نفت و گاز که نیاز روزمره صنعت را مرتفع میکند مطالعات پژوهشی و راهبردی و اینده پژوهانه را نیز در دستور کار داریم. هدف از این مطالعات ارائه نواقص در بخش های سیاستگذاری و اجرایی در صنعت نفت و گاز است که منجر به راهکارهای متناسب در این بخش میگردد. امیدواریم با عنایت به نگاه علمی و تخصصی موسسه توامان با رویکرد فنی و کاربردی ان، بتوانیم گام موثری در پیوند صنعت و دانشگاه نیز برداریم. در نهایت حضور در صحنه بین المللی و رقابت با موسسات بزرگی از قبیل وودمکنزی، اکسفورد انرژی و … از دیگر اهداف بلند این مجموعه است.
از خداوند متعال توفیق روزافزون مسالت دارم.
با عرض احترام و ارادت
علی طاهری فرد
مدیرعامل